EUS / CAS

Batxilergoa

Zure gelako informazio guztia aurkituko duzu

Taldea aukeratu:

1º BACH B (Artes)

Tutorea: Manu Urteaga

Ordutegia:

  Astelehena
Lunes
Asteartea
Martes
Asteazkena
Miércoles
Osteguna
Jueves
Ostirala
Viernes
8:15 - 9:10
Audio
Ed.Física
Ingelesa
Ed.Física
Filosofía
9:10 - 10:05
Lengua
Fundamentos
Literatura/Historia
Audio
Dibujo Téc/Volúmen
10:05 - 11:00
Dibujo Téc/Volúmen
Euskara
Euskara
Audio
Literatura/Historia
11:00 - 11:30
Atsedenaldia
11:30 - 12:25
Literatura/Historia
Lengua
Audio
Dibu Técni/Volúmen
Dibu.Artístico
12:25 - 13:20
Fundamentos
Dibujo Técni/Volúmen
Fundamentos
Lengua
Fundamentos
13:20 - 14:15
Ingelesa
Filosofía
Dibujo Artístico
Lite/Historia
Ingelesa
14:15 - 14:30
Atsedenaldia
14:30 - 15:25
Euskara
Dibujo Artistico
Dibujo Artistico
Filosofia
 

Astelehena Lunes

  • Audio
    8:15 - 9:10
  • Lengua
    9:10 - 10:05
  • Dibujo Téc/Volúmen
    10:05 - 11:00
  • Literatura/Historia
    11:30 - 12:25
  • Fundamentos
    12:25 - 13:20
  • Ingelesa
    13:20 - 14:15
  • Euskara
    14:30 - 15:25

Asteartea Martes

  • Ed.Física
    8:15 - 9:10
  • Fundamentos
    9:10 - 10:05
  • Euskara
    10:05 - 11:00
  • Lengua
    11:30 - 12:25
  • Dibujo Técni/Volúmen
    12:25 - 13:20
  • Filosofía
    13:20 - 14:15
  • Dibujo Artistico
    14:30 - 15:25

Asteazkena Miércoles

  • Ingelesa
    8:15 - 9:10
  • Literatura/Historia
    9:10 - 10:05
  • Euskara
    10:05 - 11:00
  • Audio
    11:30 - 12:25
  • Fundamentos
    12:25 - 13:20
  • Dibujo Artístico
    13:20 - 14:15
  • Dibujo Artistico
    14:30 - 15:25

Osteguna Jueves

  • Ed.Física
    8:15 - 9:10
  • Audio
    9:10 - 10:05
  • Audio
    10:05 - 11:00
  • Dibu Técni/Volúmen
    11:30 - 12:25
  • Lengua
    12:25 - 13:20
  • Lite/Historia
    13:20 - 14:15
  • Filosofia
    14:30 - 15:25

Ostirala Viernes

  • Filosofía
    8:15 - 9:10
  • Dibujo Téc/Volúmen
    9:10 - 10:05
  • Literatura/Historia
    10:05 - 11:00
  • Dibu.Artístico
    11:30 - 12:25
  • Fundamentos
    12:25 - 13:20
  • Ingelesa
    13:20 - 14:15

Egutegia:

Iraila - 18
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Urria - 18
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Azaroa - 18
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Abendua - 18
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Urtarrilla - 19
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Otsaila - 19
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Martxoa - 19
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Apirila - 19
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Maiatza - 19
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Ekaina - 19
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
Aurrematrikula
   
Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
   
Jardunaldi trinkoa
   
Inauteriak
   
Ebaluazioa
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Jai egunak


Data garrantzitsuak:


Irailak 7 septiembre

Ikasleen harrera
Acogida alumnado

Maiatzak 27 mayo

Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria Bachillerato

Urriak 3  octubre

Gurasoekiko lehen batzarra
1ª Reunión con familias

Maiatzak 30 mayo

Batxilergoko ez-ohiko klaseen hasiera
Comienzo clases extraordinarias Bachillerato

Urriak 10 octubre

Batxilergoko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial Bachillerato

Ekainak 10 junio

Batxilergoko ez ohiko klaseen azken eguna
Último día clases extraordinarias Bachillerato

Urriak 17  octubre

DBHko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial ESO

Ekainak 11-17 junio

Batxilergoko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes finales Bachiller

Azaroak 21 noviembre

Batxilergoko 1. ebaluazioa
1ª Evaluación Bachillerato

Ekainak 13 junio

DBHko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria ESO

Azaroak 28 noviembre

DBHko 1. ebaluazioa
1ª Evaluación ESO

Ekainak 18 junio

Batxilergoko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación final extraordinaria Bachillerato

Urtarrilak 23 enero

DBHko tarteko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación intermedia ESO

Ekainak 19 junio

DBHko azken klase eguna. Notak jasotzea DBH eta batx
Último día de clases ESO. Entrega notas ESO y bach
Erreklamazioak Batxilergoan
Reclamaciones Bachillerato

Otsailak 27 febrero

Batxilergoko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación Bachillerato

Ekainak 20 junio

Erreklamazioak Batxilergoan
Reclamaciones Bachillerato

Martxoak 13 marzo

DBHko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación ESO

Ekainak 20-24 junio

DBHko azken azterketen ez ohiko deialdia
Convo. extraordinaria exáme. finales ESO

Apirilak 10 abril

DBH 4 eta Batxilergoko familiekiko 2.batzarra
2ª Reunión con familias 4º ESO y Bachillerato

Ekainak 25 junio

DBHko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación extraordinaria ESO

Maiatzak 17 mayo

Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día de clases ordinarias Bachillerato

Ekainak 26 junio

Notak eta erreklamazioak
Notas y reclamaciones

Maiatzak 20-24 mayo

Batxilergoan azken azterketen ohiko deialdia
Convo. ordinaria exáme. finales Bachillerato

Ekainak 27 junio

Erreklamazioak
Reclamaciones

 

 

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 121 811  Faxa. 944 732 988
014190aa@hezkuntza.net
500x500