EUS / CAS

Batxilergoa

Zure gelako informazio guztia aurkituko duzu

Taldea aukeratu:

1º BACH B (Zientziak-Letrak)

Tutorea: Enara San Juan

Ordutegia:

  Astelehena
Lunes
Asteartea
Martes
Asteazkena
Miércoles
Osteguna
Jueves
Ostirala
Viernes
8:15 - 9:10
Euskara
Ingelesa
Ekonomia/FisKim
Gorputz Heziketa
Latin/Mate GGZZ/Mat
9:10 - 10:05
Lengua
Lengua
Euskara
Latin/Mate GGZZ/Mat
Dib Tec/Lite/Mate
10:05 - 11:00
Bio/Lite/Histo
Latin/Mate GGZZ/Mat
Dib Tec/Lite/Mate
Informatika
Informatika
11:00 - 11:30
Atsedenaldia
11:30 - 12:25
Dib Tec/Lite/Mate
Bio/Lite/Historia
Filosofia
Dib Tec/Lite/Mate
Bio/Lite/Historia
12:25 - 13:20
Gorputz Heziketa
Ekonomia/FisKim
Informatika
Ingelesa
Ekonomia/FisKim
13:20 - 14:15
Latin/Mate GGZZ/Mat
Infor
Lengua
Ekonomia/FisKim
Euskara
14:15 - 14:30
Atsedenaldia
14:30 - 15:25
Filosofia
Filosofia
Ingelesa
Bio/Lite/Historia
 

Astelehena Lunes

  • Euskara
    8:15 - 9:10
  • Lengua
    9:10 - 10:05
  • Bio/Lite/Histo
    10:05 - 11:00
  • Dib Tec/Lite/Mate
    11:30 - 12:25
  • Gorputz Heziketa
    12:25 - 13:20
  • Latin/Mate GGZZ/Mat
    13:20 - 14:15
  • Filosofia
    14:30 - 15:25

Asteartea Martes

  • Ingelesa
    8:15 - 9:10
  • Lengua
    9:10 - 10:05
  • Latin/Mate GGZZ/Mat
    10:05 - 11:00
  • Bio/Lite/Historia
    11:30 - 12:25
  • Ekonomia/FisKim
    12:25 - 13:20
  • Infor
    13:20 - 14:15
  • Filosofia
    14:30 - 15:25

Asteazkena Miércoles

  • Ekonomia/FisKim
    8:15 - 9:10
  • Euskara
    9:10 - 10:05
  • Dib Tec/Lite/Mate
    10:05 - 11:00
  • Filosofia
    11:30 - 12:25
  • Informatika
    12:25 - 13:20
  • Lengua
    13:20 - 14:15
  • Ingelesa
    14:30 - 15:25

Osteguna Jueves

  • Gorputz Heziketa
    8:15 - 9:10
  • Latin/Mate GGZZ/Mat
    9:10 - 10:05
  • Informatika
    10:05 - 11:00
  • Dib Tec/Lite/Mate
    11:30 - 12:25
  • Ingelesa
    12:25 - 13:20
  • Ekonomia/FisKim
    13:20 - 14:15
  • Bio/Lite/Historia
    14:30 - 15:25

Ostirala Viernes

  • Latin/Mate GGZZ/Mat
    8:15 - 9:10
  • Dib Tec/Lite/Mate
    9:10 - 10:05
  • Informatika
    10:05 - 11:00
  • Bio/Lite/Historia
    11:30 - 12:25
  • Ekonomia/FisKim
    12:25 - 13:20
  • Euskara
    13:20 - 14:15

Egutegia:

Iraila - 17
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Urria - 17
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Azaroa - 17
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Abendua - 17
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Urtarrilla - 18
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Otsaila - 18
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Martxoa - 18
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Apirila - 18
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Maiatza - 18
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Ekaina - 18
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
   
Aurrematrikula
   
Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
   
Jardunaldi trinkoa
   
Inauteriak
   
Ebaluazioa
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Jai egunak


Data garrantzitsuak:


Irailak 7 septiembre

Ikasleen harrera
Acogida alumnado

Maiatzak 21-25 mayo

Batxilergoan azken azterketen ohiko deialdia Convo. ordinaria exáme. finales Bachillerato

Urriak 4  octubre

Gurasoekiko lehen batzarra
1ª Reunión con familias

Maiatzak 28 mayo

Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria Bachillerato

Urriak 10 octubre

Batxilergoko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial Bachillerato

Maiatzak 31 mayo

Batxilergoko ez-ohiko klaseen hasiera
Comienzo clases extraordinarias Bachillerato

Urriak 18  octubre

DBHko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial ESO

Ekainak 11 junio

Batxilergoko ez ohiko klaseen azken eguna
Último día clases extraordinarias Bachillerato

Azaroak 22 noviembre

Batxilergoko 1. ebaluazioa
1ª Evaluación Bachillerato

Ekainak 12-18 junio

Batxilergoko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes finales Bachiller

Azaroak 29 noviembre

DBHko 1. ebaluazioa
1ª Evaluación ESO

Ekainak 14 junio

DBHko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria ESO

Urtarrilak 24 enero

DBHko tarteko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación intermedia ESO

Ekainak 19 junio

Batxilergoko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación final extraordinaria Bachillerato

Otsailak 28 febrero

Batxilergoko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación Bachillerato

Ekainak 20 junio

DBHko azken klase eguna. Notak jasotzea DBH eta Batx
Último día de clases ESO. Entrega notas ESO y Bachiller

Martxoak 14 marzo

DBHko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación ESO

Ekainak 26 junio

DBHko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación extraordinaria ESO

Apirilak 25 abril

DBH 4 eta Batxilergoko familiekiko 2.batzarra
2ª Reunión con familias 4º ESO y Bachillerato

Ekainak 27 junio

Notak eta erreklamazioak
Notas y reclamaciones

Maiatzak 18 mayo

Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día de clases ordinarias Bachillerato

Ekainak 28 junio

Erreklamazioak
Reclamaciones

 

 

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 121 811  Faxa. 944 732 988
014190aa@hezkuntza.net
500x500