EUS / CAS

Bachiller

Información de los grupos

Elegir grupo:

1º BACH A (Ciencias-Artes)

Tutor/a: Imanol Álvarez

Horario:

  Astelehena
Lunes
Asteartea
Martes
Asteazkena
Miércoles
Osteguna
Jueves
Ostirala
Viernes
8:15 - 9:10
Informátika/Audio
Euskara
Filosofia
Lengua
Gorputz Heziketa
9:10 - 10:05
Gorputz Heziketa
Informatika/Fundamentos
Lite/Fis-Kim/Historia
Audio/Cult Cientifica
Bio/Dibu/Volúmen
10:05 - 11:00
Bio/Dibu/Volúmen
Inglés
Inglés
Audio/Fis y Kimi
Mate/Lite/Historia
11:00 - 11:30
Atsedenaldia
11:30 - 12:25
Mate/Lite/Historia
Filosofia
Mate/Aúdio
Bio/Dibu/Volúmen
Infor/Dibujo
12:25 - 13:20
Fis-Kim / Fundamentos
Bio/Dibu/Volúmen
Fundamen/Cult Científica
Euskara
Fundamen/Cult Científica
13:20 - 14:15
Euskara
Lengua
Dibujo Artisti/Cult Cientifica
Mate/Lite/Historia
Filosofía
14:15 - 14:30
Atsedenaldia
14:30 - 15:25
Lengua
Fis-Kim / Dibu Artis
Infor/Dibu Artis
Inglés
 

Astelehena Lunes

  • Informátika/Audio
    8:15 - 9:10
  • Gorputz Heziketa
    9:10 - 10:05
  • Bio/Dibu/Volúmen
    10:05 - 11:00
  • Mate/Lite/Historia
    11:30 - 12:25
  • Fis-Kim / Fundamentos
    12:25 - 13:20
  • Euskara
    13:20 - 14:15
  • Lengua
    14:30 - 15:25

Asteartea Martes

  • Euskara
    8:15 - 9:10
  • Informatika/Fundamentos
    9:10 - 10:05
  • Inglés
    10:05 - 11:00
  • Filosofia
    11:30 - 12:25
  • Bio/Dibu/Volúmen
    12:25 - 13:20
  • Lengua
    13:20 - 14:15
  • Fis-Kim / Dibu Artis
    14:30 - 15:25

Asteazkena Miércoles

  • Filosofia
    8:15 - 9:10
  • Lite/Fis-Kim/Historia
    9:10 - 10:05
  • Inglés
    10:05 - 11:00
  • Mate/Aúdio
    11:30 - 12:25
  • Fundamen/Cult Científica
    12:25 - 13:20
  • Dibujo Artisti/Cult Cientifica
    13:20 - 14:15
  • Infor/Dibu Artis
    14:30 - 15:25

Osteguna Jueves

  • Lengua
    8:15 - 9:10
  • Audio/Cult Cientifica
    9:10 - 10:05
  • Audio/Fis y Kimi
    10:05 - 11:00
  • Bio/Dibu/Volúmen
    11:30 - 12:25
  • Euskara
    12:25 - 13:20
  • Mate/Lite/Historia
    13:20 - 14:15
  • Inglés
    14:30 - 15:25

Ostirala Viernes

  • Gorputz Heziketa
    8:15 - 9:10
  • Bio/Dibu/Volúmen
    9:10 - 10:05
  • Mate/Lite/Historia
    10:05 - 11:00
  • Infor/Dibujo
    11:30 - 12:25
  • Fundamen/Cult Científica
    12:25 - 13:20
  • Filosofía
    13:20 - 14:15

Calendario:

Septiembre - 18
L M M J V S D
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Octubre - 18
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Noviembre - 18
L M M J V S D
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Diciembre - 18
L M M J V S D
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Enero - 19
L M M J V S D
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Febrero - 19
L M M J V S D
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Marzo - 19
L M M J V S D
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Abril - 19
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Mayo - 19
L M M J V S D
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Junio - 19
L M M J V S D
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
Prematrícula
   
Inicio y fin de curso
   
Jardunaldi trinkoa
   
Carnavales
   
Evaluaciones
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Festivos


Data garrantzitsuak:


Irailak 7 septiembre

Ikasleen harrera
Acogida alumnado

Maiatzak 27 mayo

Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria Bachillerato

Urriak 3  octubre

Gurasoekiko lehen batzarra
1ª Reunión con familias

Maiatzak 30 mayo

Batxilergoko ez-ohiko klaseen hasiera
Comienzo clases extraordinarias Bachillerato

Urriak 10 octubre

Batxilergoko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial Bachillerato

Ekainak 10 junio

Batxilergoko ez ohiko klaseen azken eguna
Último día clases extraordinarias Bachillerato

Urriak 17  octubre

DBHko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial ESO

Ekainak 11-17 junio

Batxilergoko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes finales Bachiller

Azaroak 21 noviembre

Batxilergoko 1. ebaluazioa
1ª Evaluación Bachillerato

Ekainak 13 junio

DBHko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria ESO

Azaroak 28 noviembre

DBHko 1. ebaluazioa
1ª Evaluación ESO

Ekainak 18 junio

Batxilergoko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación final extraordinaria Bachillerato

Urtarrilak 23 enero

DBHko tarteko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación intermedia ESO

Ekainak 19 junio

DBHko azken klase eguna. Notak jasotzea DBH eta batx
Último día de clases ESO. Entrega notas ESO y bach
Erreklamazioak Batxilergoan
Reclamaciones Bachillerato

Otsailak 27 febrero

Batxilergoko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación Bachillerato

Ekainak 20 junio

Erreklamazioak Batxilergoan
Reclamaciones Bachillerato

Martxoak 13 marzo

DBHko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación ESO

Ekainak 20-24 junio

DBHko azken azterketen ez ohiko deialdia
Convo. extraordinaria exáme. finales ESO

Apirilak 10 abril

DBH 4 eta Batxilergoko familiekiko 2.batzarra
2ª Reunión con familias 4º ESO y Bachillerato

Ekainak 25 junio

DBHko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación extraordinaria ESO

Maiatzak 17 mayo

Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día de clases ordinarias Bachillerato

Ekainak 26 junio

Notak eta erreklamazioak
Notas y reclamaciones

Maiatzak 20-24 mayo

Batxilergoan azken azterketen ohiko deialdia
Convo. ordinaria exáme. finales Bachillerato

Ekainak 27 junio

Erreklamazioak
Reclamaciones

 

 

Contacta con nosotros:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 121 811  Fax. 944 732 988
014190aa@hezkuntza.net
500x500