Europa Gizarte Funtsa Eusko Jaurlaritza
Facebook Instagram
Idiomas
EUS / CAS

ESO

Información de los grupos

Elegir grupo:

2. DBH D ahora inutilizado

Tutor/a: Mª Carmen San Martín

Horario:

  Astelehena
Lunes
Asteartea
Martes
Asteazkena
Miércoles
Osteguna
Jueves
Ostirala
Viernes
8:15 - 9:10
Matematika
Matematika
Ingelesa
Historia eta Geografia
Euskara
9:10 - 10:05
Erlijioa / Balio etikoak
Musika
Euskara
Plastika
Teknologia
10:05 - 11:00
Plastika
Euskara
Teknologia
Fisika-Kimika
Lengua
11:00 - 11:30
Atsedenaldia
11:30 - 12:25
Ingelesa
Lengua
Historia eta Geografia
Matematika
Ingelesa
12:25 - 13:20
Lengua castellana
Tutoretza
Lengua castellana
Euskara
Matematika
13:20 - 14:15
Gorputz Heziketa
Fisika-Kimika
Fisika-Kimika
Gorputz Heziketa
Historia eta Geografia

Astelehena Lunes

  • Matematika
    8:20 - 9:10
  • Erlijioa / Balio etikoak
    9:10 - 10:05
  • Plastika
    10:05 - 11:00
  • Ingelesa
    11:30 - 12:25
  • Lengua castellana
    12:25 - 13:20
  • Gorputz Heziketa
    15:00 - 15:55

Asteartea Martes

  • Matematika
    8:20 - 9:10
  • Musika
    9:10 - 10:05
  • Euskara
    10:05 - 11:00
  • Lengua
    11:30 - 12:25
  • Tutoretza
    12:25 - 13:20
  • Fisika-Kimika
    15:00 - 15:55

Asteazkena Miércoles

  • Ingelesa
    8:20 - 9:10
  • Euskara
    9:10 - 10:05
  • Teknologia
    10:05 - 11:00
  • Historia eta Geografia
    11:30 - 12:25
  • Lengua castellana
    12:25 - 13:20
  • Fisika-Kimika
    13:20 - 14:15

Osteguna Jueves

  • Historia eta Geografia
    8:20 - 9:10
  • Plastika
    9:10 - 10:05
  • Fisika-Kimika
    10:05 - 11:00
  • Matematika
    11:30 - 12:25
  • Euskara
    12:25 - 13:20
  • Gorputz Heziketa
    15:00 - 15:55

Ostirala Viernes

  • Euskara
    8:20 - 9:10
  • Teknologia
    9:10 - 10:05
  • Lengua
    10:05 - 11:00
  • Ingelesa
    11:30 - 12:25
  • Matematika
    12:25 - 13:20
  • Historia eta Geografia
    13:20 - 14:15

Calendario:

Septiembre - 23
L M M J V S D
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Octubre - 23
L M M J V S D
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Noviembre - 23
L M M J V S D
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Diciembre - 23
L M M J V S D
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Enero - 24
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Febrero - 24
L M M J V S D
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
Marzo - 24
L M M J V S D
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Abril - 24
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Mayo - 24
L M M J V S D
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Junio - 24
L M M J V S D
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
Prematrícula
   
Inicio y fin de curso
   
Jardunaldi trinkoa
   
Carnavales
   
Evaluaciones
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Festivos


Data garrantzitsuak:


Irailak 7 septiembre Ikasleen harrera
Acogida alumnado
Maiatzak 30 mayo 1.Batx eta DLPEZ ohiko klaseen azken eguna
Último día de clases ordin. 1ºBachillerato y PYDOD
Irailak 27 septiembre Gurasoekiko lehen batzarra
1ª Reunión con familias
Maiatzak 31 Mayo - Ekainak 6 junio DLPEZ eta 1.Batxilergoan azterketen ohiko deialdia
Convo. Ordin. exáme. finales 1ºBach. y PYDOD
Urriak 4 octubre DLPEZ/Batxilergoko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial Bachillerato/PYDOD
Ekainak 7 junio 1.Batx. eta DLPEZ ohiko ebaluazioa
Evaluación ordinaria 1º Bach. y DLPEZ
Urriak 18 octubre DBHko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial ESO
Ekainak 10-11 junio 1.Batx. eta DLPEZeko notak eta erreklamazioak
Notas y reclamaciones PYDOD y 1º Bach.
Azaroak 15  noviembre DLPEZ/Batxilergoko 1. Ebaluazioa
1ª Evaluación Bachillerato/PYDOD
Ekainak 11 junio 2.Batx ez ohiko klaseen azken eguna
Último día clases extraordinarias 2º Bach.
Azaroak 22 noviembre DBHko 1. Ebaluazioa
1ª Evaluación ESO
Ekainak 12-18 junio Batx. eta DLPEZeko ez ohiko azterketak
Convo. Extrard.exámenes finales PYDOD Y Batx.
Urtarrilak 17 enero DBHko tarteko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación intermedia ESO
Ekainak 12 junio DBHko 3. ebaluazioa
3era evaluación ESO
Otsailak 7 febrero DLPEZ/Batxilergoko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación Bachillerato/PYDOD
Ekainak 13 junio DBHko notak
Notas ESO
Martxoak  13 marzo DBHko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación ESO
Ekainak 19 junio DLPEZ eta Batxilergoko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación final extraordinaria PYDO y Bachillerato
Martxoak 20 marzo DBH 4 eta Batxilergoko familiekiko 2. batzarra
2ª Reunión con familias 4º ESO y Bachillerato
Ekainak 20-21 junio Notak Batx.eta DLPEZ / Notas Bach. PYDOD
Erreklamazioak Batx. eta DLPEZ / Reclamaciones Bach. eta PYDOD
Maiatzak 15 mayo 2.Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día  clases ordinarias 2º Bachillerato
Ekainak 17-19 junio DBHn azken azterketen ohiko deialdia
Convo. ordinaria exáme. finales ESO
Maiatzak 16-22 mayo 2.Batxilergoan azterketen ohiko deialdia
Convo. Ordin. exáme. finales 2ºBachillerato
Ekainak 20 junio DBHko azken klase eguna / Último día de clase ESO.
DBHko ohiko ebaluazioa / Evaluación ordinaria ESO.
Maiatzak 23 mayo 2.Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria 2º Bachillerato
Ekainak 21 junio DBHko notak eta erreklamazioak ESO
Maiatzak 24-27 mayo 2.Batxilegoko notak eta erreklamazioak
2º Bachillerato
Ekainak 24 junio Erreklamazioak
Reclamaciones
Maiatzak 28 mayo 2.Batxilergoko ez-ohiko klaseen hasiera.
Comienzo clases extraordinarias 2º Bach.

 

 

Contacta con nosotros:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 288 003
014190aa@hezkuntza.net
500x500