Europa Gizarte Funtsa Eusko Jaurlaritza

EUS / CAS

Bisita Orduak

Irakasleekin hitz egiteko ordutegia

IZENA KARGUA MINTEGIA GURASO ORDUAK

Jorge Ugarteburu

Mintegi burua Tut 2 Batx Ciencias

Geografia eta Historia

Asteazkena 10:05-11:00

Joanes Urkixo-Ixone Palazuelos

 

Geografia eta Historia

Astelehena 12:25-13:20

Nerea Gamboa

Zuzendaria

Geografia eta Historia

 

Miguel Angel

Zikloko Ikasketa burua

Gorputz Heziketa

 

Iker Irakulis

Tutorea DBH 4

Gorputz Heziketa

Asteazkena 12:25-13:20

Chasua Pinedo

Mintegi burua

Lengua y Literatura Castellana / Literatura

Asteazkena 9:10-10:05

Maite Leal

Tutorea DBH 3

Lengua y Literatura

Osteguna 10:05-11:00

Mª Carmen San Martín

Tutorea DBH 2D

Euskara eta Literatura

Astelehena 10:05-11:00

Mikel Aldekoetxea

Tutorea BATX 2D

Euskara eta Literatura

Ostirala 9:10-10:05

Jon Aguirre

 

Euskara eta Literatura

Astelehena 11:30-12:25

Amaia Garmendia

 

Euskara eta Literatura

Asteazkena 11:30-12:25

Koldo Osoro

Normalkuntza arduraduna

Ingelesa

Astelehena 10:05-11:00

Ana Rio

Mintegi burua Ingelesa

Ingelesa

Asteazkena 10:05-11:00

Mª Victoria Esgueva

 

Ingelesa

Osteguna 12:25-13:20

Ariane Gabiola

Tutorea BATX 1ª Ciencias

Matematika

Osteguna 10:05-11:00

Aizea Espilla Olabarriaga

Tutorea DBH 2B

Matematika

Ostirala 10:05-11:00

Carmen Mora

Jantokiaren arduraduna

Biologia

Astelehena 10:05-11:00

Iñaki Renteria-Naia Bustinza

 Mintegi burua Zientziak

Biologia

Osteguna 11:30-12:25

Teresa Villacorta

 

Fisika eta Kimika

Astelehena 10:05-11:00

Maitane Bengoa

Agenda 2030

Fisika eta Kimika

Osteguna 12:25-13:20

Ana Garcia

Ikaskeka burua

Informatika

 

Eneko Muñoz

IKT

Informatika

Asteartea 11.30-12:25

Aitziber Arruabarrena

Idazkaria

Marrazketa

 

Javier García

Tutorea BATX 1B Artes

Marrazketa

Osteguna 11:30-12:25

Graciela Badosa

Mintegi burua marrazketa

Marrazketa

Asteartea 12:25-13:20

Aritza Totorika 

 

Marrazketa

Eli Cerrillo

 Tutorea BATX 2B Artes

Marrazketa

Asteazkena 10:05-11:00

Idoia Atxa Azurmendi

WEB arduraduna

Marrazketa

Azteazkena 12:25-13.20

Roberto Landeta

 

Marrazketa

Osteguna 10:05-11:00

Arantza Garcia

Tutorea BATX 1D Arteak

Marrazketa

Asteartea 10:05-11:00

Edurne García

 

Teknologia

Astelehena 10:05-11:00

Cristina Aranceta Odriozola

Tutorea BATX 1A Musical

Musika

Ostirala 11.30-12:25

Gorka López

Mintegi burua Filosofia

Filosofia

Asteartea 10.05-11:00

Miren Murugarren

 

Filosofia

Asteartea 11:30-12:25

Beatriz Díez

Mintegi burua Latina

Latina

Asteazkena 11:30-12:25

Patricia Sanchez Martín

Mintegi burua Ekonomia

Ekonomia

Astelehena 11:30-12:25

Susana Moreno

Orientatzailea / Mintegi burua

 

 

Oihana Iruretagoiena

Orientatzailea-Berrikuntza

 

 

Bego Rodriguez

Tutorea DBH 1

 

 

Ima Cuesta

Tutorea DBH 1 eremuka

 

 Asteartea 12:25-13:20

Eider Ibarrondo / Aitzol Bizkarguenaga

Tutorea Deko 1

Barne Diseinua

 

Matilde Marquínez

Tutorea Deko 2

Barne Diseinua

 

Ines Alzaga

 

Erlijioa

Astelehena 11:30-12:25

 

 

 

 

 

 

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 288 003  Faxa. 944 288 004
014190aa@hezkuntza.net
500x500