Europa Gizarte Funtsa Eusko Jaurlaritza

EUS / CAS

Bisita Orduak

Irakasleekin hitz egiteko ordutegia

IZENA KARGUA MINTEGIA GURASO ORDUAK

Mª Carmen San Martín

Tutorea 1.D

Euskara

Osteguna 11:30-12:25

Unai Guillen

Tutorea 1.B

Euskara

Asteazkena 12:25-13:20

Miguel A. Martínez

Lehen zikloko ikasketa burua

Heziketa Fisikoa

Astelehena 10:05-11:00

Teresa Muguerza

Tutorea 2DBH

Musika

Astelehena 10:05-11:00

Begoña Rodríguez

PT

Orientazio Mintegia

Ostirala 10:05-11:00

Ima Cuesta

PT/ Tutorea 2 DBH

Orientazio Mintegia

Ostirala 10:05-11:00

Xabier Elizburu

Mintegi burua

Filosofia

Osteguna 11:30-12:25

Aiora Inzunza

 

Filosofia

Asteazkena 09:10-10:05

Aaron Balda

Mintegi burua/  Tut. 2 Batx GGZZ

Gaztelania eta Latina

Asteartea 10:05-11:00

Chasua Nuñez

Mintegi burua/ Tut. 2 Batx B

Gaztelania eta Latina

Asteartea 12:25-13:20

Juan León

 

Gaztelania eta Latina

Asteazkena 11:30-12:25

Nerea Ganboa

Zuzendaria

Geografia eta Historia

 

Jorge Ugarteburu 

Mintegi burua

Geografia eta Historia

Asteartea 12:25-13:20

María de Lucas

 

Geografia eta Historia

Asteazkena 11:30-12:25

Jon Mendiolea

Mintegi burua/Tutorea 1.BachA

Matematika

Astelehena 12:25-13:20

Ariane Gabiola

 

Matematika

Asteazkena 10:05-11:00

Teresa Villacorta

Tutorea/ 2. Bach. A Ciencias

Fisika eta Kimika

Asteartea 12:25-13:20

Maitane Bengoa

 

Fisika eta Kimika

Asteartea 12:25-13.20

Jon Ander Urbina

Mintegi burua

Biologia eta Geologia

Asteartea 12:25-13:20

Ascen Yustes

Jantokia

Biologia eta Geologia

Asteartea 12:25-13:20

Aitziber Arruabarrena

Idazkaria

Marrazketa

 

Graciela Badosa

Tutorea 1 B Batxilergoa

Marrazketa

Asteazkena 10.05-11:00

Aritza Totorika

Mintegi burua / WEB

Marrazketa

Osteguna 10:05-11:00

Pilar Martínez

Tutorea 1 B Batxilergoa

Marrazketa

Asteazkena 09:10-10:05

Arantza García

 

Marrazketa

Osteguna 12:25-13:20

Bis. Roberto Landeta     

 

Marrazketa

Osteguna 09:10-10:05

Iñaki Bengoetxea

 

Marrazketa

Astelehena 13:20-14:15

Idoia Atxa

 

Marrazketa

Ostirala 09:10-10.05

Koldo Osoro

Normalkuntza

Ingelesa

Osteguna 12:25-13:20

Ana Rio

Mintegi burua/ Tut. 2. Batx. arteak

Ingelesa

Asteartea 10:05-11:00

Amaia Zubia

 

Ingelesa

Asteazkena 10:05-11:00

Iker Irakulis

Mintegi burua/Tutorea DBH 3BD

Heziketa Fisikoa

Astelehena 10.05-11:00

Amaia Barrena

Mintegi burua/Tutorea DBH 4BD

Ekonomia

Asteazkena 10.05-11:00

Mikel Aldekoetxea

Mintegi burua/ Tutorea 1 Batx D

Euskara

Astelehena 11:30-12:25

Jon Agirre

Tutorea 1 Batx D

Euskara

Osteguna 09:10-10:05

Ana Garcia

Ikasketa burua

Informatika

 

Eneko Muñoz

IKT-Sare Hezkuntza

Informatika

Astelehena 10:05-11:00

Luis Erraiz

Mintegi burua

Erlijioa

Astelehena 11:30-12:25

Maider Iturriaga

Tutorea Dekorazio zikloa 1

Dekorazio zikloa

 

Matilde Marquinez

Tutorea Dekorazioa zikloa 2

Dekorazio zikloa

 

Aihen Curpion

Mintegi burua

Teknologia

Ostirala 11:30-12:25

Orkatz Zatika

 

Teknologia

Astelehena 11:30-12:25

Susana Moreno

Orientatzailea/ Mintegi burua

Orientazio Mintegia

 

Manu Urteaga

Zuzendaritzari laguntza

Marrazketa

 

 

 

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 288 003  Faxa. 944 288 004
014190aa@hezkuntza.net
500x500