EUS / CAS

Batxilergoa

Zure gelako informazio guztia aurkituko duzu

Taldea aukeratu:

1º BACH A (Ciencias-Artes)

Tutorea: Manu Urteaga, Teresa Villacorta

Ordutegia:

  Astelehena
Lunes
Asteartea
Martes
Asteazkena
Miércoles
Osteguna
Jueves
Ostirala
Viernes
8:15 - 9:10
Inglés
Lengua
Lengua
Inglés
Mate/Fund I
9:10 - 10:05
Informática/Audio
Informática/Dibu Art
Inglés
Mate/Fund I
Bio/Dibu/Volúmen
10:05 - 11:00
Cult/Histo/Literatura
Mate/Fund I
Bio/Dibu/Volúmen
Audio/ FisKim
Audio/ FisKim
11:00 - 11:30
Atsedenaldia
11:30 - 12:25
Bio/Dibu/Volúmen
Cult/Histo/Literatura
Filosofía
Bio/Dibu/Volúmen
Cult/Histo/Literatura
12:25 - 13:20
Lengua
Audio/ FisKim
Euskara
Filosofía
Gorputz Heziketa
13:20 - 14:15
Mate/Fund I
Euskara
Dib. Art/FisKim
Dib Art/Infor
Filosofía
14:15 - 14:30
Atsedenaldia
14:30 - 15:25
Euskara
Gorputz Heziketa
Infor/Dib Art
Cult/Histo/Literatura
 

Astelehena Lunes

  • Inglés
    8:15 - 9:10
  • Informática/Audio
    9:10 - 10:05
  • Cult/Histo/Literatura
    10:05 - 11:00
  • Bio/Dibu/Volúmen
    11:30 - 12:25
  • Lengua
    12:25 - 13:20
  • Mate/Fund I
    13:20 - 14:15
  • Euskara
    14:30 - 15:25

Asteartea Martes

  • Lengua
    8:15 - 9:10
  • Informática/Dibu Art
    9:10 - 10:05
  • Mate/Fund I
    10:05 - 11:00
  • Cult/Histo/Literatura
    11:30 - 12:25
  • Audio/ FisKim
    12:25 - 13:20
  • Euskara
    13:20 - 14:15
  • Gorputz Heziketa
    14:30 - 15:25

Asteazkena Miércoles

  • Lengua
    8:15 - 9:10
  • Inglés
    9:10 - 10:05
  • Bio/Dibu/Volúmen
    10:05 - 11:00
  • Filosofía
    11:30 - 12:25
  • Euskara
    12:25 - 13:20
  • Dib. Art/FisKim
    13:20 - 14:15
  • Infor/Dib Art
    14:30 - 15:25

Osteguna Jueves

  • Inglés
    8:15 - 9:10
  • Mate/Fund I
    9:10 - 10:05
  • Audio/ FisKim
    10:05 - 11:00
  • Bio/Dibu/Volúmen
    11:30 - 12:25
  • Filosofía
    12:25 - 13:20
  • Dib Art/Infor
    13:20 - 14:15
  • Cult/Histo/Literatura
    14:30 - 15:25

Ostirala Viernes

  • Mate/Fund I
    8:15 - 9:10
  • Bio/Dibu/Volúmen
    9:10 - 10:05
  • Audio/ FisKim
    10:05 - 11:00
  • Cult/Histo/Literatura
    11:30 - 12:25
  • Gorputz Heziketa
    12:25 - 13:20
  • Filosofía
    13:20 - 14:15

Egutegia:

Iraila - 17
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Urria - 17
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Azaroa - 17
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Abendua - 17
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Urtarrilla - 18
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Otsaila - 18
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Martxoa - 18
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Apirila - 18
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Maiatza - 18
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Ekaina - 18
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
   
Aurrematrikula
   
Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
   
Jardunaldi trinkoa
   
Inauteriak
   
Ebaluazioa
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Jai egunak


Data garrantzitsuak:


Irailak 7 septiembre

Ikasleen harrera
Acogida alumnado

Maiatzak 21-25 mayo

Batxilergoan azken azterketen ohiko deialdia Convo. ordinaria exáme. finales Bachillerato

Urriak 4  octubre

Gurasoekiko lehen batzarra
1ª Reunión con familias

Maiatzak 28 mayo

Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria Bachillerato

Urriak 10 octubre

Batxilergoko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial Bachillerato

Maiatzak 31 mayo

Batxilergoko ez-ohiko klaseen hasiera
Comienzo clases extraordinarias Bachillerato

Urriak 18  octubre

DBHko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial ESO

Ekainak 11 junio

Batxilergoko ez ohiko klaseen azken eguna
Último día clases extraordinarias Bachillerato

Azaroak 22 noviembre

Batxilergoko 1. ebaluazioa
1ª Evaluación Bachillerato

Ekainak 12-18 junio

Batxilergoko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes finales Bachiller

Azaroak 29 noviembre

DBHko 1. ebaluazioa
1ª Evaluación ESO

Ekainak 14 junio

DBHko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria ESO

Urtarrilak 24 enero

DBHko tarteko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación intermedia ESO

Ekainak 19 junio

Batxilergoko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación final extraordinaria Bachillerato

Otsailak 28 febrero

Batxilergoko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación Bachillerato

Ekainak 20 junio

DBHko azken klase eguna. Notak jasotzea DBH eta Batx
Último día de clases ESO. Entrega notas ESO y Bachiller

Martxoak 14 marzo

DBHko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación ESO

Ekainak 26 junio

DBHko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación extraordinaria ESO

Apirilak 25 abril

DBH 4 eta Batxilergoko familiekiko 2.batzarra
2ª Reunión con familias 4º ESO y Bachillerato

Ekainak 27 junio

Notak eta erreklamazioak
Notas y reclamaciones

Maiatzak 18 mayo

Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día de clases ordinarias Bachillerato

Ekainak 28 junio

Erreklamazioak
Reclamaciones

 

 

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 121 811  Faxa. 944 732 988
014190aa@hezkuntza.net
500x500