Europa Gizarte Funtsa Eusko Jaurlaritza

EUS / CAS

DBH

Zure gelako informazio guztia aurkituko duzu

Taldea aukeratu:

1. DBH B

Tutorea: Ima Cuesta

Ordutegia:

  Astelehena
Lunes
Asteartea
Martes
Asteazkena
Miércoles
Osteguna
Jueves
Ostirala
Viernes
8:20 - 9:10
Lengua G/Mate A/ Euskara E
Gizarte
Ingelesa
Ingelesa
Gizarte
9:10 - 10:05
Teknologia
Lengua A/Mate E / Euskara G
Musika
Gizarte
Lengua G/Mate A/ Euskara E
10:05 - 11:00
Balioak/Erlijioa
Lengua G/Mate A/ Euskara E
Lengua E/Mate G/ Euskara A
Lengua A/ Mate E/ Euskara G
Lengua E/Mate G/ Euskara A
11:00 - 11:30
Atsedenaldia
11:30 - 12:25
Lengua A/ Mate E/ Euskara G
Biologia
Teknologia
Lengua E/ Mate G/Euskara A
Ingelesa
12:25 - 13:20
Gorputz Heziketa
Lengua E/Mate G/ Euskara A
Lengua G/Mate A/ Euskara E
Gorputz Heziketa
Biologia
13:20 - 14:15
Musika
Ingelesa
Lengua A/ Mate E/ Euskara G
Biologia
Tutoretza

Astelehena Lunes

  • Lengua G/Mate A/ Euskara E
    8:20 - 9:10
  • Teknologia
    9:10 - 10:05
  • Balioak/Erlijioa
    10:05 - 11:00
  • Lengua A/ Mate E/ Euskara G
    11:30 - 12:25
  • Gorputz Heziketa
    12:25 - 13:20
  • Musika
    15:00 - 15:55

Asteartea Martes

  • Gizarte
    8:20 - 9:10
  • Lengua A/Mate E / Euskara G
    9:10 - 10:05
  • Lengua G/Mate A/ Euskara E
    10:05 - 11:00
  • Biologia
    11:30 - 12:25
  • Lengua E/Mate G/ Euskara A
    12:25 - 13:20
  • Ingelesa
    15:00 - 15:55

Asteazkena Miércoles

  • Ingelesa
    8:20 - 9:10
  • Musika
    9:10 - 10:05
  • Lengua E/Mate G/ Euskara A
    10:05 - 11:00
  • Teknologia
    11:30 - 12:25
  • Lengua G/Mate A/ Euskara E
    12:25 - 13:20
  • Lengua A/ Mate E/ Euskara G
    13:20 - 14:15

Osteguna Jueves

  • Ingelesa
    8:20 - 9:10
  • Gizarte
    9:10 - 10:05
  • Lengua A/ Mate E/ Euskara G
    10:05 - 11:00
  • Lengua E/ Mate G/Euskara A
    11:30 - 12:25
  • Gorputz Heziketa
    12:25 - 13:20
  • Biologia
    15:00 - 15:55

Ostirala Viernes

  • Gizarte
    8:20 - 9:10
  • Lengua G/Mate A/ Euskara E
    9:10 - 10:05
  • Lengua E/Mate G/ Euskara A
    10:05 - 11:00
  • Ingelesa
    11:30 - 12:25
  • Biologia
    12:25 - 13:20
  • Tutoretza
    13:20 - 14:15

Egutegia:

Iraila - 21
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Urria - 21
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Azaroa - 21
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Abendua - 21
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Urtarrilla - 22
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Otsaila - 22
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            
Martxoa - 22
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Apirila - 22
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Maiatza - 22
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Ekaina - 22
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
   
Aurrematrikula
   
Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
   
Jardunaldi trinkoa
   
Inauteriak
   
Ebaluaketa
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Jai egunak


Data garrantzitsuak:


Irailak 8 septiembre Ikasleen harrera
Acogida alumnado
Ekainak 7 junio 1.Batx. ohiko ebaluazioa
Evaluación ordinaria 1º Bach.DLPEZeko azken eguna/Último día PYDOD
Irailak 29 septiembre Gurasoekiko lehen batzarra
1ª Reunión con familias
Ekainak 8-9 junio 1.Batxilegoko notak eta erreklamazioak
1º Bachillerato
Urriak 6 octubre DLPEZ/Batxilergoko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial Bachillerato/PYDOD
Ekainak 10 junio 2.Batx ez ohiko klaseen azken eguna
Último día clases extraordinarias 2ºBach.
Urriak 13  octubre DBHko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial ESO
Ekainak 8-10 junio DLPEZeko ohiko azterketak
Convo. Ord.exámenes finales PYDOD
Azaroak 17  noviembre DLPEZ/Batxilergoko 1. Ebaluazioa
1ª Evaluación Bachillerato/PYDOD
Ekainak 13 junio DLPEZeko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria PYDOD
Azaroak 24 noviembre DBHko 1. Ebaluazioa 1ª Evaluación ESO Ekainak 14-15 junio DLPEZeko notak eta erreklamazioak
Notas y reclamaciones PYDOD
Urtarrilak 19 enero DBHko tarteko 2. ebaluazioa 2ª Evaluación intermedia ESO Ekainak 13-17 junio Batxilergoko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes finales Bach
Otsailak 9 febrero DLPEZ/Batxilergoko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación Bachillerato/PYDOD
Ekainak 15 junio DBHko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria ESO
Martxoak  9 marzo DBHko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación ESO
Ekainak 16 junio DBHko notak eta erreklamazioak
Notas y reclamaciones ESO
Apirilak 6 abril DBH 4 eta Batxilergoko familiekiko 2.batzarra
2ª Reunión con familias 4º ESO y Bachillerato
Ekainak 20 junio Batxilergoko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación final extraordinaria Bachillerato
Maiatzak 13 mayo 2.Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día  clases ordinarias 2º Bachillerato
Ekainak 16-20 junio DLPEZeko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes PYDOD
Maiatzak 16-19 mayo 2.Batxilergoan azterketen ohiko deialdia
Convo. Ordin. exáme. finales 2ºBachillerato
Ekainak 21-22 junio Notak Batx.eta DLPEZ/Notas Bach.
PYDOD.Erreklamazioak Batx. eta PYDOD/Reclamaciones
Bach. eta PYDOD
Maiatzak 20 mayo 2.Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria 2º Bachillerato
Ekainak 17-21 junio DBHn azken azterketen ez ohiko deialdia
Convo. extraordinaria exáme. finales ESO
Maiatzak 23-24 mayo 2.Batxilegoko notak eta erreklamazioak
2º Bachillerato
Ekainak 21 junio DBHko azken klase eguna..
Último día de clase ESO.
Maiatzak 26 mayo 2.Batxilergoko ez-ohiko klaseen hasiera
Comienzo clases extraordinarias 2ºBach.
Ekainak 23 junio DBHko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación extraordinaria ESO
Maiatzak 31 mayo 1.Batx ohiko klaseen azken eguna
Último día de clases ordin. 1º Bachillerato
Ekainak 24 junio DBHko notak eta erreklamazioak ESO
Ekainak 1-6 junio 1.Batxilergoan azterketen ohiko deialdia
Convo. Ordin. exáme. finales 1º Bach.
Ekainak 27 junio Erreklamazioak
Reclamaciones

 

 

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 288 003  Faxa. 944 288 004
014190aa@hezkuntza.net
500x500