Europa Gizarte Funtsa Eusko Jaurlaritza
Facebook Instagram
Hizkuntzak
EUS / CAS

Bisita Orduak

Irakasleekin hitz egiteko ordutegia

IZENA

KARGUA

MINTEGIA

GURASO ORDUAK

Jorge Ugarteburu

Mintegi burua

Geografia eta Historia

Osteguna, 11:30-12:25

Nerea Ganboa

Zuzendaria

Geografia eta Historia

Asteartea, 12:25- 13:20

Olatz Undabeitia

 

Geografia eta Historia

Asteartea, 10:05-11:00

Miguel Angel

Ikasketa burua 1.zikloa

Gorputz Hezieta

Osteguna, 11:30-12:25

Sergio Chamorro

Mintegi burua

Gorputz Hezieta

Asteazkena, 10:05-11:00

María Lozano

Mintegi burua

Lengua y Literatura

Ostirala, 12:25- 13:20

Iñigo García-Abarzuza

 

Lengua y Literatura

Asteartea, 10:05-11:00

Mª Carmen San Martín

 

Euskara eta Literatura

Astelehena, 10:05-11:00

Mikel Aldekoetxea

Mintegi burua

Euskara eta Literatura

Osteguna, 10:05-11:00

Jon Agirre

Tut. DBH 4

Euskara eta Literatura

Asteazkena,09:10-10:05

Koldo Osoro

Mintegi burua

Ingelesa

Osteguna, 10:05-11:00

Ana Rio

Tut. Batx 2A

Ingelesa

Osteguna, 11:30-12:25

Xabier Fidalgo

 

Ingelesa

Asteazkena, 11:30-12:25

Ariane Gabiola

Mintegi burua

Matematika

Osteguna,12:25- 13:20

Carmen Mora

Jantokiko arduraduna

Biologia

Asteazkena, 11:30-12:25

Kistiñe Astigarraga

Mintegi burua Tut DBH1

Biologia

Osteguna, 11:30-12:25

Teresa Villacorta

Mintegi burua
Tut BATX ZIENTZIAK

Fisika eta Kimika

Osteguna, 10:05-11:00

Maitane Bengoa

 

Fisika eta Kimika

Ostirala, 10:05-11:00

Ana Garcia

Ikasketa burua

Informatika

 

Lander Brazo

Beatarra

Informatika

 

Iraide Carral

Mintegi burua

Informatika

Osteguna, 11:30-12:25

Aitziber Arruabarrena

Idazkaria

Marrazketa

Asteartea, 10:05-11:00

Aiora Kintana

Tut Batx 1B

Marrazketa

Asteazkena, 10:05-11:00

Graciela Badosa

Mintegi burua

Marrazketa

Osteguna,12:25- 13:20

Aritza Totorika

Tut Batx 1D

Marrazketa

Astelehena,10:05-11:00

Arantza García

Tut Batx 2B

Marrazketa

Ostirala, 11:30-12:25

Eskarne Zabala

WEB/ALDIZK./ URTEK.

Marrazketa

Astelehena,09:10-10:05

Goiuria Alberdi

Tut. Batx 2D

Marrazketa

Osteguna, 09:10-10:05

Mikel Rekalde

Mintegi burua

Teknologia

Asteartea, 13:20- 14:15

Cristina Aranceta

Mintegi burua
Tut Batx 1ª MUS-ESC

Musika

Asteartea, 10:05-11:00

Elena Lavia

 

Musika

Ostirala, 09:10-10:05

Gorka Ojinaga

Mintegi burua

Filosofia

Ostirala, 11:30-12:25

Yeray Galzagorri

 

Filosofia

Asteartea,12:25- 13:20

Patricia Sanchez

Mintegi burua

Ekonomia

Astelehena, 11:30-12:25

Mª José Miranda

Mintegi burua

Orientazioa

 

Noel Galdiz

 

Orientazioa

 

Irati Flores

PT

Orientazioa

Asteazkena, 10:05-11:00

Ane Ibañez

Tut. DBH 2

Euskara

Asteazkena, 10:05-11:00

Eider Ibarrondo

Mintegi burua

Barne Diseinua

---

Mikel Sagarminaga

Tut. DLPEZ 1

Barne Diseinua

 

Matilde Márquinez

Tut. DLPEZ 2 eta 3

Barne Diseinua

---

Ines Alzaga

 

Erlijioa

Astelehena 11:30-12:25

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 288 003
014190aa@hezkuntza.net
500x500