Europa Gizarte Funtsa Eusko Jaurlaritza

EUS / CAS

DBH

Zure gelako informazio guztia aurkituko duzu

Taldea aukeratu:

1. DBH B

Tutorea: Unai Guillen

Ordutegia:

  Astelehena
Lunes
Asteartea
Martes
Asteazkena
Miércoles
Osteguna
Jueves
Ostirala
Viernes
8:20 - 9:10
Euskara
Euskara
Gizarte
Biologia
Euskara
9:10 - 10:05
Matematika
Lengua
Euskara
Lengua castellana
Matematika
10:05 - 11:00
Balio etikoak/Erlijioa
Ingelesa
Lengua castellana
Gorputz Heziketa
Musika
11:00 - 11:30
Atsedenaldia
11:30 - 12:25
Lengua castellana
Tutoretza
Teknologia
Gizarte
Gizarte
12:25 - 13:20
Gorputz Heziketa
Teknologia
Ingelesa
Musika
Ingelesa
13:20 - 14:15
Biologia
Matematika
Matematika
Ingelesa
Biologia

Astelehena Lunes

  • Euskara
    8:20 - 9:10
  • Matematika
    9:10 - 10:05
  • Balio etikoak/Erlijioa
    10:05 - 11:00
  • Lengua castellana
    11:30 - 12:25
  • Gorputz Heziketa
    12:25 - 13:20
  • Biologia
    15:00 - 15:55

Asteartea Martes

  • Euskara
    8:20 - 9:10
  • Lengua
    9:10 - 10:05
  • Ingelesa
    10:05 - 11:00
  • Tutoretza
    11:30 - 12:25
  • Teknologia
    12:25 - 13:20
  • Matematika
    15:00 - 15:55

Asteazkena Miércoles

  • Gizarte
    8:20 - 9:10
  • Euskara
    9:10 - 10:05
  • Lengua castellana
    10:05 - 11:00
  • Teknologia
    11:30 - 12:25
  • Ingelesa
    12:25 - 13:20
  • Matematika
    13:20 - 14:15

Osteguna Jueves

  • Biologia
    8:20 - 9:10
  • Lengua castellana
    9:10 - 10:05
  • Gorputz Heziketa
    10:05 - 11:00
  • Gizarte
    11:30 - 12:25
  • Musika
    12:25 - 13:20
  • Ingelesa
    15:00 - 15:55

Ostirala Viernes

  • Euskara
    8:20 - 9:10
  • Matematika
    9:10 - 10:05
  • Musika
    10:05 - 11:00
  • Gizarte
    11:30 - 12:25
  • Ingelesa
    12:25 - 13:20
  • Biologia
    13:20 - 14:15

Egutegia:

Iraila - 21
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Urria - 21
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Azaroa - 21
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Abendua - 21
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Urtarrilla - 22
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Otsaila - 22
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            
Martxoa - 22
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Apirila - 22
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Maiatza - 22
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Ekaina - 22
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
   
Aurrematrikula
   
Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
   
Jardunaldi trinkoa
   
Inauteriak
   
Ebaluaketa
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Jai egunak


Data garrantzitsuak:


Irailak 8 septiembre Ikasleen harrera
Acogida alumnado
Ekainak 7 junio 1.Batx. ohiko ebaluazioa
Evaluación ordinaria 1º Bach.DLPEZeko azken eguna/Último día PYDOD
Irailak 29 septiembre Gurasoekiko lehen batzarra
1ª Reunión con familias
Ekainak 8-9 junio 1.Batxilegoko notak eta erreklamazioak
1º Bachillerato
Urriak 6 octubre DLPEZ/Batxilergoko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial Bachillerato/PYDOD
Ekainak 10 junio 2.Batx ez ohiko klaseen azken eguna
Último día clases extraordinarias 2ºBach.
Urriak 13  octubre DBHko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial ESO
Ekainak 8-10 junio DLPEZeko ohiko azterketak
Convo. Ord.exámenes finales PYDOD
Azaroak 17  noviembre DLPEZ/Batxilergoko 1. Ebaluazioa
1ª Evaluación Bachillerato/PYDOD
Ekainak 13 junio DLPEZeko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria PYDOD
Azaroak 24 noviembre DBHko 1. Ebaluazioa 1ª Evaluación ESO Ekainak 14-15 junio DLPEZeko notak eta erreklamazioak
Notas y reclamaciones PYDOD
Urtarrilak 19 enero DBHko tarteko 2. ebaluazioa 2ª Evaluación intermedia ESO Ekainak 13-17 junio Batxilergoko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes finales Bach
Otsailak 9 febrero DLPEZ/Batxilergoko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación Bachillerato/PYDOD
Ekainak 15 junio DBHko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria ESO
Martxoak  9 marzo DBHko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación ESO
Ekainak 16 junio DBHko notak eta erreklamazioak
Notas y reclamaciones ESO
Martxoak 23 marzo DBH 4 eta Batxilergoko familiekiko 2. batzarra
2ª Reunión con familias 4º ESO y Bachillerato
Ekainak 20 junio Batxilergoko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación final extraordinaria Bachillerato
Maiatzak 11 mayo 2.Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día  clases ordinarias 2º Bachillerato
Ekainak 16-20 junio DLPEZeko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes PYDOD
Maiatzak 12-17 mayo 2.Batxilergoan azterketen ohiko deialdia
Convo. Ordin. exáme. finales 2ºBachillerato
Ekainak 21-22 junio Notak Batx.eta DLPEZ/Notas Bach.
PYDOD.Erreklamazioak Batx. eta PYDOD/Reclamaciones
Bach. eta PYDOD
Maiatzak 18 mayo 2.Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria 2º Bachillerato
Ekainak 17-21 junio DBHn azken azterketen ez ohiko deialdia
Convo. extraordinaria exáme. finales ESO
Maiatzak 19-20 mayo 2.Batxilegoko notak eta erreklamazioak
2º Bachillerato
Ekainak 21 junio DBHko azken klase eguna..
Último día de clase ESO.
Maiatzak 24 mayo 2.Batxilergoko ez-ohiko klaseen hasiera.
Comienzo clases extraordinarias 2ºBach.
Ekainak 23 junio DBHko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación extraordinaria ESO
Maiatzak 31 mayo 1.Batx ohiko klaseen azken eguna
Último día de clases ordin. 1º Bachillerato
Ekainak 24 junio DBHko notak eta erreklamazioak ESO
Ekainak 1-6 junio 1.Batxilergoan azterketen ohiko deialdia
Convo. Ordin. exáme. finales 1º Bach.
Ekainak 27 junio Erreklamazioak
Reclamaciones

 

 

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 288 003  Faxa. 944 288 004
014190aa@hezkuntza.net
500x500