EUS / CAS

Batxilergoa

Zure gelako informazio guztia aurkituko duzu

Taldea aukeratu:

2. Batxilergoa D (Arteak)

Tutorea: Eskarne Zabala

Ordutegia:

  Astelehena
Lunes
Asteartea
Martes
Asteazkena
Miércoles
Osteguna
Jueves
Ostirala
Viernes
8:15 - 9:10
Artearen Oinarriak
Artearen Oinarriak
Ikusentzunezko Kultura
Ingelesa
Historia
9:10 - 10:05
Artearen Oinarriak
Ingelesa
Euskara
Historia
Euskara
10:05 - 11:00
Lengua Castellana
Euskara
Psico/DibTécnico/TEGP
Historia
Diseño Artes Escénicas
11:00 - 11:30
Atsedenaldia
11:30 - 12:25
Psico/DibTécnico/TEGP
Lengua Castellana
Artearen Oinarriak
Ikusentzunezko Kultura
Lengua Castellana
12:25 - 13:20
Marrazteka Artistikoa
Ikusentzunezko Kultura
Diseño Artes Escénicas
Ikusentzunezko Kultura
Marrazketa Artistikoa
13:20 - 14:10
Marrazketa Artistikoa
Psico/DibTécnico/TEGP
Diseño Artes Escénicas
Psico/DibTécnico/TEGP
Marrazketa Artistikoa
14:10 - 14:30
Atsedenaldia
14:30 - 15:20
Ingelesa
Historia
Diseño Artes Escénicas
 

Astelehena Lunes

  • Artearen Oinarriak
    8:15 - 9:10
  • Artearen Oinarriak
    9:10 - 10:05
  • Lengua Castellana
    10:05 - 11:00
  • Psico/DibTécnico/TEGP
    11:30 - 12:25
  • Marrazteka Artistikoa
    12:25 - 13:20
  • Marrazketa Artistikoa
    13:20 - 14:10
  • Ingelesa
    14:30 - 15:20

Asteartea Martes

  • Artearen Oinarriak
    8:15 - 9:10
  • Ingelesa
    9:10 - 10:05
  • Euskara
    10:05 - 11:00
  • Lengua Castellana
    11:30 - 12:25
  • Ikusentzunezko Kultura
    12:25 - 13:20
  • Psico/DibTécnico/TEGP
    13:20 - 14:10
  • Historia
    14:30 - 15:20

Asteazkena Miércoles

  • Ikusentzunezko Kultura
    8:15 - 9:10
  • Euskara
    9:10 - 10:05
  • Psico/DibTécnico/TEGP
    10:05 - 11:00
  • Artearen Oinarriak
    11:30 - 12:25
  • Diseño Artes Escénicas
    12:25 - 13:20
  • Diseño Artes Escénicas
    13:20 - 14:10
  • 14:30 - 15:20

Osteguna Jueves

  • Ingelesa
    8:15 - 9:10
  • Historia
    9:10 - 10:05
  • Historia
    10:05 - 11:00
  • Ikusentzunezko Kultura
    11:30 - 12:25
  • Ikusentzunezko Kultura
    12:25 - 13:20
  • Psico/DibTécnico/TEGP
    13:20 - 14:10
  • Diseño Artes Escénicas
    14:30 - 15:20

Ostirala Viernes

  • Historia
    8:15 - 9:10
  • Euskara
    9:10 - 10:05
  • Diseño Artes Escénicas
    10:05 - 11:00
  • Lengua Castellana
    11:30 - 12:25
  • Marrazketa Artistikoa
    12:25 - 13:20
  • Marrazketa Artistikoa
    13:20 - 14:10

Egutegia:

Iraila - 20
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Urria - 20
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Azaroa - 20
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Abendua - 20
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Urtarrilla - 21
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Otsaila - 21
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Martxoa - 21
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Apirila - 21
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Maiatza - 21
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Ekaina - 21
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
   
Aurrematrikula
   
Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
   
Jardunaldi trinkoa
   
Inauteriak
   
Ebaluazioa
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Jai egunak


Data garrantzitsuak:


Irailak 7 septiembre Ikasleen harrera
Acogida alumnado
Maiatzak 26 mayo 2.Batxilergoko ez-ohiko klaseen hasiera
Comienzo clases extraordinarias 2ºBach.
Irailak 30 septiembre Gurasoekiko lehen batzarra
1ª Reunión con familias
Maiatzak 27 mayo - Ekainak 2 junio 1.Batxilergoan azterketen ohiko deialdia Convo. Ordin.
exáme. finales 1ºBachillerato
Urriak 7 octubre Batxilergoko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial Bachillerato
Ekainak 3 junio 1.Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria 1º Bachillerato
Urriak 14  octubre DBHko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial ESO
Ekainak 4 junio 1.Batxilegoko notak eta erreklamazioak
1º Bachillerato
Azaroak 18  noviembre Batxilergoko 1. Ebaluazioa
1ª Evaluación Bachillerato
Ekainak 4-7 junio 1.Batxilegoko erreklamazioak
1º Bachillerato  reclamaciones
Azaroak 25 noviembre DBHko 1. Ebaluazioa 1ª Evaluación ESO Ekainak 7 junio 2.Batxilergoko ez ohiko klaseen azken eguna
Último día clases extraordinarias 2ºBachillerato
Urtarrilak 20 enero DBHko tarteko 2. ebaluazioa 2ª Evaluación intermedia ESO Ekainak 10-16 junio Batxilergoko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes finales Bach
Otsailak 10 febrero Batxilergoko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación Bachillerato
Ekainak 16 junio DBHko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria ESO
Martxoak  10 marzo DBHko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación ESO
Ekainak 17 junio Batxilergoko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación final extraordinaria Bachillerato
Apirilak 21 abril DBH 4 eta Batxilergoko familiekiko 2.batzarra 2ª Reunión con familias 4º ESO y Bachillerato Ekainak 18 junio DBHko azken klase eguna. Notak jasotzea DBH eta Batx. Último día de clases ESO. Entrega notas ESO y Bachillerato
Erreklamazioak Batxilergoan/Reclamaciones Bachillerato
Maiatzak 12 mayo 2.Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día  clases ordinarias 2º Bachillerato
Ekainak 21-22 junio Erreklamazioak Batxilergoan/Reclamaciones Bachillerato
Maiatzak 13-19 mayo 2.Batxilergoan azterketen ohiko deialdia Convo. Ordin.
exáme. finales 2ºBachillerato
Ekainak 21-23 junio DBHn azken azterketen ez ohiko deialdia Convo.
extraordinaria exáme. finales ESO
Maiatzak 20 mayo 2.Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria 2º Bachillerato
Ekainak 24 junio DBHko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación extraordinaria ESO
Maiatzak 21-24 mayo 2.Batxilegoko notak eta erreklamazioak
2º Bachillerato
Ekainak 25 junio DBHko notak eta erreklamazioak  ESO
Maiatzak 26 mayo 1.Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día de clases ordin. 1ºBachillerato
Ekainak 28 junio Erreklamazioak
Reclamaciones

 

 

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 288 003  Faxa. 944 288 004
014190aa@hezkuntza.net
500x500