EUS / CAS

Batxilergoa

Zure gelako informazio guztia aurkituko duzu

Taldea aukeratu:

2º BACH A (Ciencias-Artes)

Tutorea: Teresa Villacorta / Begoña Elorriaga

Ordutegia:

  Astelehena
Lunes
Asteartea
Martes
Asteazkena
Miércoles
Osteguna
Jueves
Ostirala
Viernes
8:15 - 9:10
Química/Fundamentos
Química/Diseño/Art Escé.
Mate II / Fundamentos
Inglés
Mate II/Dib Artís.
9:10 - 10:05
Euskara
Física/Bio/Audio
Euskara
Historia
Inglés
10:05 - 11:00
Lengua
Mate II/Audio
Dib.Técnico/CTM/Expr.GP
Fundamentos/Físi/Bio
Dib.Técnico/CTM/Ex.GP
11:00 - 11:30
Atsedenaldia
11:30 - 12:25
Dib.Técnico/CTM/Ex.GP
Historia
Historia
Lengua
Química/Dise/Art.Escé
12:25 - 13:20
Dib.Artísti/Psicología
Euskara
Dib.Artisti/Psicología
Química/Diseño/Art.Escé
Diseño/Art.Escé/Fis/Bio
13:20 - 14:15
Historia
Dib.Técni/CTM/Exp.GP
Dib.Art/Física/Bio
Mate II/Audio
Lengua
14:15 - 14:30
Atsedenaldia
14:30 - 15:25
Inglés
Fundamentos/Psicología
Psicología/Audio
 

Astelehena Lunes

  • Química/Fundamentos
    8:15 - 9:10
  • Euskara
    9:10 - 10:05
  • Lengua
    10:05 - 11:00
  • Dib.Técnico/CTM/Ex.GP
    11:30 - 12:25
  • Dib.Artísti/Psicología
    12:25 - 13:20
  • Historia
    13:20 - 14:15
  • Inglés
    14:30 - 15:25

Asteartea Martes

  • Química/Diseño/Art Escé.
    8:15 - 9:10
  • Física/Bio/Audio
    9:10 - 10:05
  • Mate II/Audio
    10:05 - 11:00
  • Historia
    11:30 - 12:25
  • Euskara
    12:25 - 13:20
  • Dib.Técni/CTM/Exp.GP
    13:20 - 14:15
  • Fundamentos/Psicología
    14:30 - 15:25

Asteazkena Miércoles

  • Mate II / Fundamentos
    8:15 - 9:10
  • Euskara
    9:10 - 10:05
  • Dib.Técnico/CTM/Expr.GP
    10:05 - 11:00
  • Historia
    11:30 - 12:25
  • Dib.Artisti/Psicología
    12:25 - 13:20
  • Dib.Art/Física/Bio
    13:20 - 14:15
  • 14:30 - 15:25

Osteguna Jueves

  • Inglés
    8:15 - 9:10
  • Historia
    9:10 - 10:05
  • Fundamentos/Físi/Bio
    10:05 - 11:00
  • Lengua
    11:30 - 12:25
  • Química/Diseño/Art.Escé
    12:25 - 13:20
  • Mate II/Audio
    13:20 - 14:15
  • Psicología/Audio
    14:30 - 15:25

Ostirala Viernes

  • Mate II/Dib Artís.
    8:15 - 9:10
  • Inglés
    9:10 - 10:05
  • Dib.Técnico/CTM/Ex.GP
    10:05 - 11:00
  • Química/Dise/Art.Escé
    11:30 - 12:25
  • Diseño/Art.Escé/Fis/Bio
    12:25 - 13:20
  • Lengua
    13:20 - 14:15

Egutegia:

Iraila - 18
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Urria - 18
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Azaroa - 18
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Abendua - 18
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Urtarrilla - 19
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Otsaila - 19
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Martxoa - 19
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Apirila - 19
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Maiatza - 19
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Ekaina - 19
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
Aurrematrikula
   
Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
   
Jardunaldi trinkoa
   
Inauteriak
   
Ebaluazioa
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Jai egunak


Data garrantzitsuak:


Irailak 7 septiembre

Ikasleen harrera
Acogida alumnado

Maiatzak 27 mayo

Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria Bachillerato

Urriak 3  octubre

Gurasoekiko lehen batzarra
1ª Reunión con familias

Maiatzak 30 mayo

Batxilergoko ez-ohiko klaseen hasiera
Comienzo clases extraordinarias Bachillerato

Urriak 10 octubre

Batxilergoko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial Bachillerato

Ekainak 10 junio

Batxilergoko ez ohiko klaseen azken eguna
Último día clases extraordinarias Bachillerato

Urriak 17  octubre

DBHko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial ESO

Ekainak 11-17 junio

Batxilergoko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes finales Bachiller

Azaroak 21 noviembre

Batxilergoko 1. ebaluazioa
1ª Evaluación Bachillerato

Ekainak 13 junio

DBHko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria ESO

Azaroak 28 noviembre

DBHko 1. ebaluazioa
1ª Evaluación ESO

Ekainak 18 junio

Batxilergoko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación final extraordinaria Bachillerato

Urtarrilak 23 enero

DBHko tarteko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación intermedia ESO

Ekainak 19 junio

DBHko azken klase eguna. Notak jasotzea DBH eta batx
Último día de clases ESO. Entrega notas ESO y bach
Erreklamazioak Batxilergoan
Reclamaciones Bachillerato

Otsailak 27 febrero

Batxilergoko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación Bachillerato

Ekainak 20 junio

Erreklamazioak Batxilergoan
Reclamaciones Bachillerato

Martxoak 13 marzo

DBHko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación ESO

Ekainak 20-24 junio

DBHko azken azterketen ez ohiko deialdia
Convo. extraordinaria exáme. finales ESO

Apirilak 10 abril

DBH 4 eta Batxilergoko familiekiko 2.batzarra
2ª Reunión con familias 4º ESO y Bachillerato

Ekainak 25 junio

DBHko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación extraordinaria ESO

Maiatzak 17 mayo

Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día de clases ordinarias Bachillerato

Ekainak 26 junio

Notak eta erreklamazioak
Notas y reclamaciones

Maiatzak 20-24 mayo

Batxilergoan azken azterketen ohiko deialdia
Convo. ordinaria exáme. finales Bachillerato

Ekainak 27 junio

Erreklamazioak
Reclamaciones

 

 

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 121 811  Faxa. 944 732 988
014190aa@hezkuntza.net
500x500